Чи можна померти від кулі в живіт?

Як правило, живіт (черевна порожнина) і кінцівки – найчастіші місця, куди потрапляє куля, проте поранення голови, шиї та грудної клітини, хоч і є менш частими, але спричиняють більш серйозні наслідки [7,8]. Feb 28, 2019

Учасники бойових дій описують це так: “Попадання надзвукової кулі відчувається як сильний удар кувалдою, який може збити з ніг. Місце влучення німіє і спочатку не болить. Дозвукова куля в цьому плані набагато мерзенніша – вона заподіює палаючий свердлувальний біль, наче тіло проткнули розпеченим прутом.”

Люди з проникаючим пораненням живота можуть мати ознаки гіповолемічного шоку (недостатня кількість крові в кровоносній системі) і перитоніту (запалення очеревини, мембрани, яка вистилає черевну порожнину).

Як і раніше, постріл у скроню має місце бути, і такі пацієнти часто стають нейрохірургічними пацієнтами. Але в більшості випадків сучасна медицина в цій ситуації в змозі повернути пацієнта до життя. Такі пацієнти виживають, навіть не в меншості, а саме в більшості випадків.