Чи можна вилікувати хейліт?

Хейліт може зачіпати тільки верхню або нижню губу, спостерігається їх набряк, свербіж. Для лікування призначаються противірусна, імунокорегувальна та десенсибілізувальна терапія. Пацієнт повинен приймати антигістамінні та гормональні препарати. Для області губ використовується лазеротерапія.

У середньому, у пацієнтів ОН КЛІНІК ознаки хвороби зникають через 10-15 днів. Для профілактики необхідно зміцнювати імунітет, дотримуватися гігієни порожнини рота. У разі травм губ і слизових оболонок порожнини рота бажано використовувати антисептичні засоби.

Призначають заспокійливі засоби, а також транквілізатори. Може бути також прописано лікування ультразвуком і променеву терапію. У разі гландулярного хейліту лікар призначає протизапальні мазі. У радикальних випадках можуть вдатися до електрокоагуляції слинних залоз і їхнього вилущування.

Крім того, хейліт небезпечний тим, що за його симптомами можуть маскуватися злоякісні пухлинні процеси. Важливо пам’ятати, що деякі форми схильні до малігнізації – за хейлітом можуть слідувати передракові стани.