Чи потрібно прибирати аденоїди?

Якщо аденоїдні вегетації прикривають сошник до середини або повністю, необхідно видаляти їх.. Буває, що аденоїди не просто збільшуються в розмірах, а запалюються, стають набряклими, покриваються нальотом, на них з'являються гнійні виділення так виникає аденоїдит.

Через це відбувається утруднення носового дихання, і як наслідок – хропіння та обструкція (спадіння) дихальних шляхів під час сну. – При тривалому порушенні носового дихання може спостерігатися стан хронічної гіпоксії, що, у свою чергу, негативно впливає на розвиток головного мозку.

Дуже часто лікарі приймають аденоїдит за справжнє розростання аденоїдної тканини, і помилково ставлять підвищений рівень аденоїдівщо у свою чергу часто передбачає хірургічне видалення аденоїдів. Одним з найефективніших методів лікування аденоїдиту є КРІОлікування.

Найчастішим ускладненням після Аденотомія є кровотеча. Зазвичай воно настає у перші години після операції. Тому пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря протягом 2-3 годин після операції. У поодиноких випадках може виникнути гострий отит через попадання крові в слухову трубу під час операції.