Чи потрібно замочувати горіхи перед вживанням?

Чи правда, що горіхи треба замочувати перед вживанням? Замочування не допомагає позбутися фітинової кислоти, яка заважає засвоювати залізо, кальцій, цинк та інші мінерали з горіхів. Але це не означає, що є горіхи безглуздо. У них все одно залишається достатньо білка та інших корисних для здоров'я речовин.

Термін замочування для фундука, кедрових, грецьких горіхів, гарбузового та лляного насіння – не менше 7 годин. Мигдаль, пекан, макадамія, бразильський горіх – 8 – 12 годин, зі зміною води. Для кеш'ю – 3-6 годин. Однак якщо перетримати, у цих горіхів зіпсується смак.

Горіхи, злакові та бобові замочують у холодній воді, щоб позбутися фітинової кислоти. Процес замочування допомагає нам зробити ці продукти повністю засвоюваними. Час замочування варіюється від культури, але, як правило, не перевищує 12 годин. Після замочування Перед приготуванням крупу потрібно промити.

Щоб помити волошки в шкаралупі попередньо потрібно перекласти їх в друшляк і промити проточною водою. Так піде пил, бруд. Після цього залити окропом на півгодини, витягнути шумівкою чи ложкою. Якщо воду злити, а не витягувати, то сміття та бруд виявляться на дні разом із горіхами.