Чому гіпертонічні розчини вводять лише внутрішньовенно?

Існують засоби, які можна вводити тільки внутрішньовенно, – це гіпертонічні розчини (40% розчин глюкози, 10% розчин кальцію хлориду і т. д.). Через небезпеку некрозу вони не повинні вводитись підшкірно або внутрішньовенно.

Лікарський препарат діє швидко та ефективно; Препарат потрапляє прямо в кров і по ній надходить до органів та тканин. Всмоктування ліки кишечником, жировою клітковиною та м'язовими тканинами виключено; Такою ін'єкцією легко керувати.

Масляні розчини та суспензії Категорично заборонено вводити внутрішньовенно! Потрапляння у вену повітря чи олії є смертельно небезпечним, тому як ввести голку у вену необхідно випустити із шприца повітря, а також вводити розчин із шприца не до кінця, а залишивши 1-2 мм.

Для успішного лікування може застосовуватися складна крапельниця. При сильних болючих нападах можуть бути введені: анальгетики; протинабрякові; протизапальні; заспокійливі; міорелаксанти (для м'язового розслаблення). Поєднання цих препаратів можуть бути різними, оптимальне підбирає лікар.