Чому в сша температура у Фаренгейтах?

Як з’явилися градусні системи Фаренгейта і Цельсія? У 1724 році німецький учений Габріель Фаренгейт запропонував шкалу для обчислення температури . За нульову позначку він узяв температуру замерзання суміші з льоду та кухонної солі – у звичних нам сьогодні величинах ц е-17,8 °С. За 100 °F було прийнято…15 Nov 2019

Винахід Фаренгейта Популярну в США температурну шкалу запропонував німецький фізик Габріель Фаренгейт ще 1724 року. Першою точкою на градуснику цілком логічно став нуль, що відповідає температурі суміші води, льоду і нашатирю (-17.8°С). Другою точкою стала температура людського тіла.

Гра́дус Фаренгейта (позначення: ℉) – одиниця вимірювання температури. Названий на честь німецького вченого Габріеля Фаренгейта, який запропонував 1724 року шкалу для вимірювання температури.

Термометр у шкалі Цельсія мав різницю в 100 градусів між точками замерзання і кипіння води. Для Даніеля Фаренгейта було б ударом, якби деякі країни, включно з Америкою, досі не продовжували використовувати для вимірювання повсякденної температури систему, створену німецьким фізиком.