Хто виграв Карлсен чи Непомнящий?

Непомнящий переміг Карлсена в півфіналі чемпіонату світу з шахів Фішера Ян Непомнящий. Ян Непомнящий переміг норвежця Магнуса Карлсена в півфіналі чемпіонату світу з шахів Фішера. Рахунок за партіями – 3-1 на користь російського шахіста.Oct 29, 2022

10 грудня в Дубаї завершився матч за звання чемпіона світу з шахів. Норвежець Магнус Карлсен в 11-й партії чорними розгромив Яна Непомнящого після грубого позіхання росіянина, здобув четверту перемогу і виграв матч із загальним рахунком 7,5:3,5.

Чинний чемпіон світу з шахів Магнус Карлсен зізнався, що відмовився грати матч на першість світу з росіянином Яном Непомнящим через острах зазнати поразки. Замість Карлсена суперником Непомнящого, який виграв турнір претендентів, стане китаєць Дін Ліжень, який посів друге місце.

Шахи: хто такий Доммарадж Гукеш – молодий гросмейстер, який обіграв Магнуса Карлсена.