Хто вимірює температуру за Фаренгейтом?

В Англії і, особливо, у США використовується шкала Фаренгейта. У цій шкалі на 100 градусів поділено інтервал від температури найхолоднішої зими в місті, де жив Фаренгейт, до температури людського тіла. Нуль градусів Цельсія – це 32 градуси Фаренгейта, а градус Фаренгейта дорівнює 5/9 градуса Цельсія.

Термометр у шкалі Цельсія мав різницю в 100 градусів між точками замерзання і кипіння води. Для Даніеля Фаренгейта було б ударом, якби деякі країни, включно з Америкою, досі не продовжували використовувати для вимірювання повсякденної температури систему, створену німецьким фізиком.

Гра́дус Фаренгейта (позначення: ℉) – одиниця вимірювання температури. Названий на честь німецького вченого Габріеля Фаренгейта, який запропонував 1724 року шкалу для вимірювання температури.

Шкала Цельсія показує 100 градусів між кипінням і замерзанням води, тоді як за Фаренгейтом 180 градусів. Це означає, що один градус Цельсія дорівнює 1,8 градуса за Фаренгейтом. Пр и-40° обидві шкали мають однакове значення: -40 C = -40 F.