Навіщо користуються горілкою в лікуванні вушних захворювань

Горілка – це алкогольний напій, який відомий багатьом людям по всьому світу. Найчастіше він привертає увагу як своїм смаком, а й своїм великим спектром застосування. Одним із незвичайних способів використання горілки є її застосування у лікуванні вушних проблем.

Горілка у вусі має властивості, які можуть допомогти у боротьбі з деякими захворюваннями. Наприклад, вона здатна покращити кровообіг та зняти запалення. Промивання вуха за допомогою горілки може допомогти при отитах, ринітах та інших проблемах з вухами.

Крім лікувальних властивостей, горілка у вусі може бути корисною у повсякденному житті. Наприклад, вона може допомогти видалити сірку або сторонні предмети, що потрапили до вуха. Однак, перед використанням горілки у вусі завжди необхідно проконсультуватися з лікарем та переконатися, що це безпечно та підходить для конкретної ситуації.

Причини
1Лікування нежитю
2Усунення сірчаної пробки
3Зняття болю при вухо-горловій інфекції
4Профілактика запорів
5Поліпшення настрою

Чи можна додавати у юшку горілку?

Юшку обов'язково потрібно варити з кількох видів риби, але крім того, дуже важлива горілка. Алкоголь випаровується і дає особливу прозорість рибному відвару, і аромат стає значно тоншим.

Навіщо додають вугілля у юшку?

Крім того, під час приготування великий ризик попадання у юшку риб'ячої жовчі – вона здатна зіпсувати смак своєю гіркотою. Оскільки вугілля має здатність адсорбувати певні речовини на своїй поверхні, палаюче поліно або гілка вбирають жовч і нейтралізують гіркоту від неї.

Як робити горілчаний компрес на вухо?

Серветку потрібно змочити у спиртовому розчині чи горілці, віджати, накласти на область вуха (вушну раковину помістити у проріз). Зверху накласти компресний (вощений) папір, розміром трохи більше марлі, і накрити шматком вати (розмір повинен перевищувати розмір паперу).

Чи можна капати 70 спирт у вухо?

Найчастіше застосовують 70º спирт, борний спирт яким кілька разів на день зволожують тампон, введений у зовнішній слуховий прохід до барабанної перетинки. Більш потужним місцевоанестезуючу дію мають отинум, отипакс (по 4 краплі в слуховий прохід у підігрітому вигляді).