Небезпека вакуумного масажу: кому не рекомендується процедура

Вакуумний масаж – це ефективна та популярна процедура, яка допомагає покращити кровообіг, позбутися целюліту та покращити загальний стан шкіри. Однак, незважаючи на всі його позитивні властивості, існують деякі обмеження та протипоказання, при яких проведення вакуумного масажу може бути небезпечним або навіть шкідливим для організму.

Насамперед вакуумний масаж не рекомендується для людей зі шкірними захворюваннями, такими як екзема, дерматит або псоріаз. Вакуумні банки можуть пошкодити шкіру, викликати роздратування та посилити вже існуючі проблеми.

Також вакуумний масаж не рекомендується для людей з розширеними капілярами та судинами, а також із підвищеною кровоточивістю. Вакуумна дія може призвести до пошкодження судин і спричинити сильні крововтрати.

Особливої ​​обережності слід дотримуватись під час проведення вакуумного масажу для людей з активними інфекційними захворюваннями, плоскостопістю або наявністю онкологічних захворювань. За таких станів рекомендується проконсультуватися з лікарем перед проведенням процедури.

ПІБ
1Березіна Олександра Володимирівна
2Михайлова Катерина Сергіївна
3Петрова Наталія Іванівна
4Семенова Ганна Петрівна
5Іванов Ігор Вікторович

Які протипоказання для вакуумного масажу?

Протипоказання до вакуумного масажу

  • запальні процеси на шкірі у зоні впливу (дерматити, гнійники та ін.);
  • варикозне розширення вен;
  • жовчно- та сечокам'яна хвороба;
  • деякі захворювання внутрішніх органів;
  • онкологічне захворювання;
  • тромбофлебіт.

Де не можна робити вакуумний масаж?

НЕ МОЖНА ставити банки на хребет, на область серця, нирок та молочні залози у жінок. Усі процедури необхідно погоджувати з лікарем.

Чому не можна вакуумний масаж?

Це безболісна процедура, проте під час маніпуляцій на шкіру людини виявляється значний механічний вплив, який може спровокувати появу гематом, синців та інших небажаних наслідків.

У якому разі не можна робити масаж?

підвищена температура, пропасниця, різні інфекційні захворювання; внутрішні запальні процеси, включаючи запалення лімфатичних вузлів та судин; шкірні захворювання будь-якого роду (грибкові, вірусні, бактеріальні, алергічні, аутоімунні), гнійні рани (фурункульоз, гнійничковий висип);