Як правильно вибрати конденсатор на заміну?

Заміна електролітичного конденсатора – основні правила Насамперед слід орієнтуватися на напругу. За відсутності відповідного номіналу підійде конденсатор з більшою напругою. Наприклад, якщо на корпусі оригінального конденсатора написано 35 В, то підійде аналог із напругою 50 В, 63 В, 100 В тощо. 18 Aug 2018

Багато хто задається питанням: “Чи можна під час заміни поставити конденсатор, який має більшу ємність, порівняно з тим, що був встановлений раніше?” Відповідь на це питання позитивна, проте необхідно знати, що саме встановлюється.

Несправність конденсатора можна визначити під час зовнішнього огляду, наприклад, корпус електролітичних конденсаторів має розрив насічки у верхній частині корпусу. Це свідчить про те, що на конденсатор діяла завищена напруга, внаслідок чого і стався так званий “вибух” конденсатора.

Робоча напруга пускового конденсатора має бути в півтора раза вищою за мережеву, а його ємність – у 2,5-3 рази більшою за робочий конденсатор. Щоб створити необхідну ємність, ви можете підключити конденсатори як послідовно, так і паралельно.