Як швидко зробити закордонний паспорт у Києві: легальні способи та терміни оформлення

Закордонний паспорт – це невід'ємний документ для всіх, хто планує виїзд за кордон. Однак процес його отримання може виявитися досить трудомістким і багато часу. Але існують способи прискорити цю процедуру та отримати паспорт швидше.

У Києві є кілька спеціалізованих відділень, де можна оформити закордонний паспорт терміново. Наприклад, одна з них знаходиться у Деснянському районі міста. У цих відділеннях працюють професіонали, які знають усі нюанси та вимоги до документів, та допоможуть вам швидко зібрати усі необхідні папери.

Для прискорення процесу оформлення закордонного паспорта в Києві є можливість записатися на консультацію по телефону або через інтернет-сайт спеціалізованих відділів. Так ви зможете уникнути довгих черг та заощадити свій час.

Якщо у вас виникли термінові справи або вам просто потрібно отримати паспорт якнайшвидше, зверніться до спеціалізованих відділень у Києві. Там вам нададуть професійну допомогу та вийдуть на зустріч, щоб прискорити процес оформлення закордонного паспорта.

Як швидко можна зробити закордонний паспорт у Києві
Термін отриманняваріантЦіна
14 днівСтандартне оформлення1500 грн
7 днівПрискорене оформлення2500 грн
3 дніЕкспрес-оформлення4000 грн

Термін оформлення закордонного паспорта України, не перевищує п'яти – шести днів. Особливу увагу наш Центр надає громадянам нашої держави, які бажають оформити біометричний закордонний паспорт України, внутрішні паспорти яких отримані у Криму або у східних областях нашої країни.

Скільки чекати закордонний паспорт у Києві?

В Україні закордонний паспорт роблять до місяця після подання документів.

Скільки робиться закордонний паспорт в Україні у воєнний час?

Вартість оформлення закордонного паспорта в даний час складає: до 20 робочих днів (стандартне оформлення) – 733 грн.; до 7 календарних днів (термінове оформлення) – 1085 грн..

Як можна прискорено отримати закордонний паспорт?

Офіційно підстав для видачі закордону терміново всього два. Це необхідність термінового лікування заявника або смерть/тяжка хвороба його рідних, які перебувають за кордоном. Потрібно подати до міграційного відділу МВС або центру «Мої документи» висновок з клініки, в якій збираєтеся лікуватися.