Як зробити приманку для раків із часнику: прості інструкції

Лов раків – це захоплюючий і пізнавальний вид риболовлі, який вимагає деяких навичок та знань. Однією з важливих складових успішного лову є правильний вибір приманки. Серед безлічі варіантів існує ефективна приманка, виготовлена ​​з натурального продукту – часнику. Використовуючи його аромат, можна залучити до раколову велику кількість раків та значно підвищити шанси на вдалий улов.

Для приготування приманки з часнику вам знадобиться кілька простих інгредієнтів. Головним компонентом є, звичайно, свіжий часник. Він має сильний запах, який приваблює раків здалеку. Також вам знадобиться дрібна сировина, наприклад, манна крупа чи хлібці; вони додадуть не тільки обсягу, але й надійно фіксуватимуть часниковий запах.

Процедура приготування приманки є досить простою. Візьміть кілька зубчиків часнику та подрібніть їх до стану пасти. Додайте в отриману масу дрібну сировину та добре перемішайте. Потім сформуйте невеликі кульки, розміром приблизно з волоський горіх, і залиште їх приблизно на годину-дві в холодильнику, щоб запах часнику просочив приготовлену приманку.

Як зробити приманку для раків із часнику
складники:Рецепт:
  • Часник – 2 головки
  • Згорнутий дріт – 1 штука
  • Гачок – 1 штука
  • Рибальська лісочка – 1 метр
  • Сітка для улову раків – 1 штука
  1. Розділяємо голівки часнику на зубчики.
  2. Нанизуємо зубчики часнику на згорнутий дріт.
  3. З'єднуємо дріт із гачком.
  4. Прив'язуємо рибальську волосінь до гачка.
  5. Розміщуємо сітку для вилову раків поруч із прикрашеним дротом.
  6. Залишаємо конструкцію на дні водойми і чекаємо, поки раки пристебнуться до приманки.

Який запах приваблює раків?

У списку перевірених приманок на раків – крильця, голова скумбрії, мойва, ваніль і навіть аніс. Але більшість вважають за краще "полювати" на раків за допомогою часнику. Однак є ще вірніший спосіб їх зловити. Сало з часником.

Чим заманити раку?

Часто для лову раків використовують м'ясо, це може бути куряча лапка, печінка (підійде як яловича, так і свиняча), а також рибу. Найкраще використовувати для приманки свіжу рибу, спійману того дня, коли планується приманювати їй раків. Свіжа риба випромінює приємний для раків аромат.

Що треба покласти до Раколівки?

Як правило, для приманки в роколовку можна покласти протухлу рибу чи жабу. Це точно припаде ракам до смаку. Крім того, вони із задоволенням прагнутимуть потрапити до протухлого м'яса будь-якого сорту. Можна класти в раколовку також зіпсовані рибні чи тваринні кишки, печінку тощо. Збережена копія

Що люблять їсти раки?

Рослинна (до 90%) та м'ясна їжа (молюски, черв'яки, комахи та їх личинки, пуголовки, падаль). Влітку річковий рак харчується водоростями і свіжими водними рослинами (рдест, елодея, кропива, латаття, хвощ), взимку – опалим листям. За один прийом їжі самка з'їдає більше, ніж самець, але їсть вона рідше.