Яка умова не може бути включена до шлюбного договору?

Шлюбний договір не може обмежувати правоздатність або дієздатність подружжя, їхнє право на звернення до суду за захистом своїх прав; регулювати особисті немайнові відносини між подружжям, права та обов’язки подружжя щодо дітей; передбачати положення, які обмежують право непрацездатного чоловіка або жінки, а також їхнє право на …

Не можуть бути прописані в шлюбному договорі й умови про те, що, наприклад, комусь із подружжя забороняється здобувати освіту або влаштовуватися на ту чи іншу роботу; не можна встановлювати умови про те, що комусь із подружжя буде заборонено спілкуватися з дитиною, наприклад, після розірвання шлюбу тощо.

Шлюбний договір вважається нікчемним за загальними підставами, якщо він: 1) не відповідає вимогам закону або інших правових актів (ст. 168 ЦК РФ); 2) укладено з порушенням встановленої законом нотаріальної форми (п. 1 ст. 165 ЦК РФ); 3) укладено лише на вигляд, без наміру створити правові наслідки (удаваний правочин) (п. 1 ст. 165 ЦК РФ); 3) укладено лише для видачі, без наміру створити правові наслідки (уявний правочин) (п. 1 ст. 165 ЦК РФ).

Що може бути предметом шлюбного договору ? Предметом шлюбного договору можуть бути тільки майнові відносини подружжя. Це може бути як майно, нажите подружжям у шлюбі, дошлюбне майно кожного з них, так і майно, що буде набуте в майбутньому.