Які є паливні фільтри?

Іноді в паливній системі застосовуються два типи фільтра – тонкого і грубого очищення палива для задоволення вимог до очищення. Таке застосування зустрічається у фільтрації дизельного палива. На додаток фільтри грубого очищення виконують відділення води від палива. Такі фільтри називають "сепаратори".

Залежно від ступеня і тонкощі фільтрації розрізняють два основних типи фільтрувальних елементів – паливні фільтри грубого і тонкого очищення. Фільтр грубого очищення для дизельних силових агрегатів має сітчасту структуру, через яку не можуть пройти великі тверді частинки, що не перевищують розмір 0,1 мкм.

Кожен автомобіль забезпечений чотирма основними фільтрами: салонний фільтр, масляний фільтр, паливний фільтр і повітряний фільтр. Призначення всіх цих фільтрів полягає в пропущенні потоків і вловлюванні забруднень: пилу і забруднювальних речовин із повітря, домішок із палива або бруду з моторного масла.

Висновок: Напрямок руху палива визначається не буртиком на корпусі фільтра, а конструкцією фільтрувальної касети. Тому встановлюйте паливні фільтри, як зазначено виробником, і не буртик, а стрілка на корпусі фільтра, правильно вказує напрямок подачі палива від бака до двигуна.