Які наслідки можуть бути після постинора?

Можуть з’явитися такі побічні ефекти, як болі внизу живота, а також міжменструальна кровотеча. У деяких жінок спостерігається тривала затримка, не виключено, що може настати вагітність. Також побічна дія препарату проявляється в запамороченні, діареї, нудоті та блювоті.

Відразу після прийому постинора кров’янисті виділення, як правило, не з’являються. Дочекайтеся своєї менструації. Якщо буде затримка на тиждень, необхідно зробити тест на вагітність (у сечі) або зверніться в будь-яку клініку (лабораторію) для здачі аналізу на ХГ (хоріонічний гонадотропін) у крові.

Ефективність: за допомогою таблеток Постинор можна запобігти вагітності приблизно у 85% випадків. Що більше часу минуло між статевим актом і прийомом препарату, то нижча його ефективність (95% протягом перших 24 год, 85% – від 24 до 48 год і 58% – від 48 до 72 год).

ПОСТИНОР містить синтетичну гормональну речовину під назвою левоноргестрел. Вона запобігає вагітності приблизно у 84% очікуваних випадків, якщо ви приймете її протягом 72 годин після незахищеного статевого акту.