Чому саме 220?

З'явилися електричні вентилятори, плитки, праски та багато інших приладів, що працюють від електрики. Тому європейські електричні компанії вирішили подвоїти американський стандарт, щоб по одному дроту «видавати» в квартири вдвічі більшу потужність. Ось і вийшло 220.29-Nov-2020

У Росії, як і в Європі, був прийнятий стандарт у 220 вольт. І це можна пояснити так. Справа в тому, що будівництво енергосистеми в Росії вели із залученням німецьких учених. І вони, звичайно, все зробили подібно до того, як робили в Німеччині.

Основна причина невдачі – недостатнє виробництво лічильників на 127 вольт. Зараз керівництво ухвалило зосередитися на виробництві та установці 220-вольтові прилади обліку електрики. Багато новобудов у столиці почали отримувати саме цю напругу.

Нині у Росії стандартним напругою у мережі є напруга 230В, але постачальників електроенергії діє 220В. Справді, раніше у Радянському союзі стандартною напругою було 220В, проте згодом було ухвалено рішення про перехід на загальноєвропейський стандарт — 230В.