Як правильно писати про упокій новопреставленого?

перед іменами можна вказувати: “убієнний”, “новопреставлений” (якщо не минуло 40 днів після смерті), “воїн”, “приснопам’ятний” (якщо цього дня пам’ятна дата для покійного); дитячий вік вказувати скороченнями: до 7 років – немовля (мл. Сергій), від 7 до 14 років – отрок (отр. Іоанн).7 Jul 2019

Як писати записку про упокій Записку про упокій необхідно оформляти так: зверху має бути розташований 8-ми кінцевий хрест, далі слідує напис “про упокій” і тільки потім перераховують імена покійних. Імена пишуть у родовому відмінку, вказуючи повну форму імені, яке дали під час хрещення людини.

Як подавати записки за упокій У поминальній записці вказуються тільки померлі хрещені члени церкви. Замовити можна поминання на проскомидії. Саме на проскомидії – передсвятковій частині Божественної літургії, готують хліб і вино для причастя. Під час молитви священика дістають невеликі частини з просфор.

Записки за упокій – 3-й, 9-й і 40-й дні Зазвичай у Росії православні християни подають до церкви записки за упокій на 3-й, 9-й і 40-й дні після смерті рідного або друга. Щоб священик помолився Богу за упокій тих чи інших людей під час найближчої літургії, парафіяни йому подають записки з іменами цих людей.