Яка з фотоламп краща?

Ефективними вважаються лампи синьо-зелено-білого спектра, зелене світло добре проникає в шкіру, а синє і біле забезпечує переробку білірубіну в нетоксичну сполуку. У стаціонарних установах і пологових будинках світлолікування проводять випромінювачами на штативах. Подібні фотолампи розміщують над кювезами або ліжечками.Nov 28, 2017

Сьогодні найдієвіший і перевірений метод зниження токсичності білірубіну за фізіологічної жовтяниці – фототерапія (світлолікування). Шкіру малюка освітлюють спеціальною установкою (в середньому 96 годин на курс). Найчастіше в стандартних умовах для фототерапії використовують люмінісцентні лампи синього світла.

Проводять процедуру тривалістю мінімум 2 години. За надто високого рівня білірубіну дитина має перебувати під лампою постійно протягом 96 годин. Перерви роблять лише для годування малюка (не більше ніж на 2-4 години).

У середньому білірубін знижується до норми після закінчення 72-96 годин використання лампи. Але кожен випадок потрібно розглядати індивідуально. Все залежить від рівня білірубіну в крові малюка, від того, як малюк лежить під лампою. Перевертайте малюка кожні 2-3 години.